İNSANLIK İÇİN TEKNOLOJİ

Çift taraflı diz altı ampute Molly Null’un gözünden College Park Industries’in öyküsü. Molly, 2008’den beri özel College Park ayağıyla günlük yaşamına devam ediyor. Molly’nin College Park genel merkezine ve ABD, Michigan, Warren’daki üretim tesisine yaptığı duygusal ziyareti izleyin. Kendini işine adamış ekiple tanışıp, dünyanın her yerindeki kullanıcılar için College Park farkını yaratan teknoloji, hassasiyet kalitesi ve el yapımı üretim sürecini öğrenirken ona katılın.

College Park Industries, 1988 yılında ilk Trustep prototipinin tamamlanması üzerine kurulmuştur. Bugün, anatomik olarak doğru, özelleştirilebilir protez ayak sistemleri, üst uzuv çözümleri, iç iskelet bileşenleri ve MetroLiner jel ürünlerinin eksiksiz serilerini tasarlıyor ve üretiyoruz.

Tutkumuz, teknolojiye, yeniliğe ve her yaştan ve her aktivite düzeyinden ampute bireyler için maksimum fonksiyonu geri kazandıran yeni mihenk taşları yaratmaya odaklanıyor. Müşterilerimize ve son kullanıcılara protez tasarımda Intelliweave® kompozitler, Enviroshells® ve Entegre Yaylanma Teknolojisi (iST®) gibi ilerlemeleri getirmekten gurur duyuyoruz.

Diğer üreticilerden farklı olarak ürünlerimiz, her hasta için benzersiz özelliklerine göre özel olarak üretiliyor ve bir ürünü yığınlar içinden almıyoruz. ISO 13485 belgemizle kalite testlerine kapsamlı bir şekilde odaklanmaktayız ve tüm ürünlerimizi ABD’den alıyor ve üretiyoruz. College Park, hassas tasarım ve kaliteli üretimiyle, dünyanın her yerinden kullanıcılar için yeni insan hareket kabiliyeti çözümleri yaratmaya gönülden bağlıyız.